Loeng “Sisearhitektuur nagu mõtteviis ja elustiil”

12. märtsil kell 17:30 Jõhvi Keskraamatukogus toimub Elina Steinpilmi loeng “Sisearhitektuur nagu mõtteviis ja elustiil”. Elina Steinpilm on üle 10-aastase kogemusega sisearhitekt ja Eesti Kunstiakadeemia ruumikujunduse eriala lektor. Loengul tuleb juttu, mis on sisearhitektuur ning mida tähendab olla sisearhitekt. Elina räägib, millised ülesanded ja väljakutsed seisavad sisearhitekti ees ning kuidas ühendada funktsionaalset keskkonda ja esteetikat.

Elina Steinpilm jagab oma töös sisearhitektuuri kui mõtteviisi, elustiili ja inspiratsiooni allikat. Tema missiooniks on luua jätkusuutlikke ja ajatuid interjööre, mis ühendavad funktsionaalsust, esteetikat ja kliendi vajadusi.

See loeng on mõeldud kõigile huvilistele, noorematele ja vanematele.
Loeng toimub “Mis oleks, kui…?” projekti raames: https://www.nart.ee/et/misolekskui/.
Projekti toetab Integratsiooni Sihtasutus.

Narva kunstiresidentuur koos Eesti Kunstiakadeemia ja Ida-Viru Loomeklasteriga korraldavad projekti “Mis oleks, kui…?”, mille eesmärk on tutvustada Ida-Virumaa noortele erinevaid võimalusi kunsti ja loomemajanduse valdkonnas.

Projekti raames toimub hariduslike kultuuriürituste sari, mis hõlmab loenguid ja õpitubasid erinevates Ida-Virumaa koolides. Kohtumiste, õpitubade ja loengute läbiviimisel ning toetamisel osalevad mitmed kunstimaailmas tuntud loomeinimesed, sealhulgas Eesti Kunstiakadeemia visuaalse kommunikatsiooni õppejõud ja disaini- ning brändingu ekspert Ionel Lehari, sisearhitekt ja EKA ruumikujunduse eriala lektor Elina Steinpilm, aksessuaari- ja köitedisainer Dina Aller, kaasaegne kunstnik ja disainer ning EKA doktorant ja õppejõud, Darja Popolitova, EKA arhitektuuritudeng Diana Drobot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

@2022 Steinpilm Design OÜ kõik õigused kaitstud.